Klimclub tumb


Ons team


Eerste PISO CiTyrun groot succes

Op 20 oktober 2017 stond het centrum van Tienen in het teken van de PISO CiTy Run. De deelnemers liepen dwars door onze school, door de binnenstad van Tienen, door de mooie gebouwen en monumenten van de stad, door het bureau van de burgemeester, over het water van het zwembad, over het podium van CC De Kruisboog en door nog veel meer verrassende plekken.

Ontzettend bedankt allemaal voor deze onvergetelijke 1e editie van de PISO CiTyrun! Wij hebben genoten van alle lopers en van de enthousiaste toeschouwers langs het parcours! We bedanken de fantastische deelnemers, onze sponsors, alle geweldige vrijwilligers en natuurlijk alle hulpdiensten die ons bij deze 1e editie hebben geholpen. Dit vraagt volgend jaar gewoon om een 2e editie!

/19